Garthen 56856 Ochranná Síť Proti Hmyzu XXL

Garthen 56856 Ochranná síť proti hmyzu XXL

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Outdoorové vybavení
Dodavatel:Garthen
Cena:659 Kč
Garthen 56856 Ochranná síť proti hmyzu XXL 2,5 (50%) 25 hodnocení

Síť proti komárům – samostavící stan XXLPrvotřídní ochrana proti komárům, moskytům a jinému bodavému hmyzu s automatickým systémem postavení. Postavena a složena během pár sekund. Chrání před nepříjemným kousnutím - zcela bez chemikálií. Léto může přijít s touto neuvěřitelně praktickou stanovou sítí proti moskytům. Ať už na dovolené, na cestách, také při kempování nebo doma na posteli - díky důmyslnému automatickému systému postavení je tento nádherný stan proti komárům postaven několika hmaty během pár sekund (srovnatelné se samoskládacím stanem nebo např. také s podobnou technikou u ochranných plachet před slunečním zářením do auta). Díky velkým rozměrům 200 x 200 x 150 cm poskytuje dostatečnou ochranu i pro velké postele a několik lidí. Po celou noc jste ochráněni před komáry nebo před nebezpečnými moskyty žijícími v jižních a tropických oblastech. Samozřejmě, že stan je propustný pro vzduch a dostatečně průhledný, takže vidíte přes síť ven. V případě, že jste se vyspali a vstali lze jej snadno složit zpět a úsporně složit a přepravit - až do dalšího použití. Oproti klasické síti proti komárům má tato tuu obrovskou výhodu, že ji můžete ideálně postavit kdekoliv bez jakýchkoliv problémů, bez háčků, zamotání a nejste omezeni v pohybu pod zavěšenou sítí. Kromě toho vytváří jakási nebesa resp. nádherný baldachýn, který zve ke snění bez svědění a nepříjemného bodnutí od komárů. Poznámka: Na fotografii je zobrazena menší verze s rozměry 200 x 150 x 150 cm - zde nabízená verze je opět o 0,5 m širší. Detail produktu: • ochrana proti bodavému hmyzu: chrání před tíživým, svědícím a někdy i nebezpečným kousnutím - ať už v létě doma, při kempování, na dovolené nebo v tropech• vnitřní a venkovní: použitelné venku jako vzdušný stan nebo umístěný přes postel• prostupné pro vzduch: zcela prostupné pro vzduch a prakticky průhledné kvůli vysoké průhlednosti• lehká konstrukce: díky automatické vyrovnávací funkci je možné ji postavit v několika vteřinách s několika jednoduchými kroky• pro skladování prostorově úsporným způsobem: složená stejně rychle - pak může být kompaktně a kompletně složená (viz ochranné folie proti slunečnímu záření do aut)• rozměry a hmotnost: pohodlné rozměry 200 x 200 x 150 cm a hmotnost přibližně 1 kg


 • Cattara Kotlík Field 5000ml
  Cattara Kotlík Field 5000ml

  Popis produktu Průměr dna 21 cm společně s výškou 14 cm dělají kotlík dostatečně objemný pro přípravu trampských, ale i..

  649 Kč
 • Cattara BREW Nádobí sada 9ks
  Cattara BREW Nádobí sada 9ks

  Sada je tvořena kotlíky s rozměry 17 x 8,5 cm; 14,5 x 8 cm a pánvičkami, které mohou plnit i funkci pokličky, nebo kastrolu o rozměrech 18 x..

  899 Kč
 • Cattara COOK Nádobí sada 4ks
  Cattara COOK Nádobí sada 4ks

  Sada je tvořena 2x kastroly 14 x 6,5 cm; 12 x 6,5 cm a 2x kotlíky s rozměry 13 x 10 cm; 15 x 11 cm, součástí sady je také houbička na mytí..

  759 KčVybavení pro: Outdoorové vybavení V sekci sport je možné objevit garthen 56856 ochranná síť proti hmyzu xxl!
© 2021 Kontakt