Skříň na Nářadí Moby

Skříň Na Nářadí Moby

skříň na Nářadí Moby

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nářadí
Dodavatel:Möbelix
Cena:2799.00 Kč
skříň na Nářadí Moby 5 (100%) 24 hodnocení

Tento artikl je k dispozici POUZE ONLINE. Praktická plastová skříň na nářadí ať už do garáže, sklepy nebo zahradního domku. Oceníte snadnou údržbu- stačí otřít vlhkým hadříkem, praktickosť- zavřete dveře popřípadě zamknete a nikdo neuvidí nepořádek. Skříňka disponuje 2 dveřmi se 4 výškově nastavitelnými policemi, nosnost police je 30kg. V balení obdržíte pár zelených a pár šedých úchytek, tak si můžete zvolit svůj vlastní design. Dveře si můžete uzamknout zámkem, ten není však součástí balení a musíte si ho dokoupit extra. Takto nikdy neztratíte přehled a budete mít uspořádané nářadí a nástroje.


 • skřiňka na Nářadí Mobi Nízka
  skřiňka na Nářadí Mobi Nízka

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE...

  1999.00 Kč
 • Plastová skříň Xl Garage
  Plastová skříň Xl Garage

  Tenhle artikl je k dispozici POUZE ONLINE. Praktická plastová skříň na nářadí ať už do garáže, sklepy nebo zahradního domku. Oceníte..

  3999.00 Kč
 • Plastový Regál kunstoff Plus 80cm
  Plastový Regál kunstoff Plus 80cm

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Regál Kunststoff je ideálním řešením do garáží, sklepů a dílen kde je potřeba uschovat těžké..

  899.00 Kč
 • Plastový Regál kunststoff Plus 75cm
  Plastový Regál kunststoff Plus 75cm

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Regál Kunststoff je ideálním řešením do garáží, sklepů a dílen. Je vyroben z plastu, takže..

  599.00 Kč
 • Plastová skříň stilo Vysoká
  Plastová skříň stilo Vysoká

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Skříň STILO je ideálním řešením do garáží a sklepů. Je vyrobena z plastu, takže nepodléhá..

  2099.00 Kč
 • Plastová skřiňka stilo Nízka
  Plastová skřiňka stilo Nízka

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Skříň STILO je ideálním řešením do garáží a sklepů. Je vyrobena z plastu, takže nepodléhá..

  999.00 KčVybavení pro: Nářadí V sekci dílna a dům je možné objevit skříň na nářadí moby!
© 2021 Kontakt