Hrací Domeček Axi Max

Hrací Domeček Axi Max

Hrací Domeček Axi Max

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zábava a hračky
Dodavatel:Möbelix
Cena:53999.00 Kč
Hrací Domeček Axi Max 5 (100%) 22 hodnocení

Domeček na hraně Axi Max z moreného cédru je jako kúsok z rozprávky. Jeho cca 97 cm vysoké dveře, 6 okien, malý výklenok a balkónové zábradlie, na všechno je trochu nakrivo a mimo pravý uhol. Chcete-li multifunkčnímu domčeku na vysoké nožičkách čarovného pohledu a pozvání ku hrám. Vnútri vnútri ček majú majú majú veľa majú veľa majú veľa veľa veľa majú veľa majú Domeček Axi Max nabízí další prostor pro krativitu a pohyb. Jeho cca 220 cm dlouhá šmykľavka vaše děti zvětšuje z balkóny do přízemia, každá cca 175/150 cm velké pieskovisko. Ke každému určení před dažďom a zajištěním ideálního místa na hranici. Domeček má výšku 435 cm na vrcholu, 180 cm na vrcholu a výšky výšky každých 291 cm. Vaše schodykom s plochými schodíkmi se snaží Vaše děti pohodlně a pohodlně vyšplhať až do domčeka. Před osobní bezpečností a minimalizací nebezpečného pricvikovaného prsta je možné magnetické zámky. Domček Axi má robustnou konstrukciu a je extrémne provedení. Rámové díly jsou k dispozici z 38 mm silných trámov vyplněných 15 mm hrubými cédrovými doskami. Je to materiál, který má velkou šanci - cédrové dřevo je odolné voči škodcom, plesniam a hnilobe. Umožňuje, aby si domček Axi mohl delší životnost, světlo bude mít rád radostí dětí. Poznámka k akci: paletový tovar - bude doručený přímo od výrobcu.


 • Dětský Domek na Hraní Emma
  Dětský Domek na Hraní Emma

  Domek na hraní Axi Emma z mořeného cedru je jako kousek z pohádky. Jeho cca 97 cm vysoké dveře, 6 oken, malý arkýř a balkónové zábradlí,..

  36999.00 Kč
 • Hrací Domeček Liam
  Hrací Domeček Liam

  Domeček na hraní Axi Liam z mořeného cedru nabízí Vašim dětem a jejich kamarádem obrovské možnosti na hraní, cvičení, schovávání se..

  59999.00 Kč
 • Hrací Dům Pro Děti Lodge Xl
  Hrací Dům Pro Děti Lodge Xl

  Tenhle artikl je k dispozici POUZE ONLINE. Elegantní zahradní domek Sunny Lodge XL v kombinaci světlého a tmavého dřeva se stane ozdobou Vaší..

  16999.00 Kč
 • Hrací Domeček Pro Děti sunny Lodge Xl Modrá
  Hrací Domeček Pro Děti sunny Lodge Xl Modrá

  Upozornění: Doručení zdarma! Prosím zajistěte pomoc při vykládce zboží Domeček na hraní Sunny Lodge XL se dodává zabalený v 1 kartonu..

  18999.00 Kč
 • Hrací Domeček Pro Děti sunny Lodge Xl Bílášedá
  Hrací Domeček Pro Děti sunny Lodge Xl Bílášedá

  Upozornění: Doručení zdarma! Prosím zajistěte pomoc při vykládce zboží Domeček na hraní Sunny Lodge XL se dodává zabalený v 1 kartonu..

  18999.00 KčVybavení pro: Hračky na zahradu V sekci dětský pokoj | zábava a hračky je možné objevit hrací domeček axi max!
© 2021 Kontakt